MOJA SPRAWA - AKTUALNE CZYNY BANDYTÓW

/ W PRZYGOTOWANIU/


Z uwagi na brak reakcji organów ścigania przestępcy wspierający mojego stalkera, od lata 2016 roku, od ul. Liściastej 8 w Krakowie, po:

- piśmie i wznowieniu spraw przez Prokuraturę Generalną (postępowań, wcześniej utrzymanyach w mocy przez sąd)

- pismach do fundacji zajmujących się stalkingiem

- pismach do RPO i wystąpieniu Rzecznika Praw Obywatelskich - w których podałam swój adres zamieszkania w Krakowie (ul. Liściastą 8) 

przestępcy "wyrównujący rachunki i spłacający długi" zaczęli wspierać opisane osoby, tj. Michała Reszkowskiego oraz w piśmie do Prokuratury Generalnej - Ochnik. Niemniej jednak, działania przestępców łączyć można również z grupami przestępczymi w Krakowie - w sprawie prokuratorem był Jarosław Brożek z Prokuratury Rejonowej Kraków Podgórze oraz moją praktyką studencką w Sądzie Okręgowy w Krakowie, jak i SSO Aleksandrą Sołtysińską - Łaszczyca wraz z jej działaniami. 


Od lata 2016 roku, do dnia dzisiejszego przestępcy są całkowicie bezkarni i chronieni przez policję, a ich działania i agresja przybierają systematycznie na sile. Aktualne miejsce działań przestępców / fundacji powiązanej z przestępcami:


AKTUALNIE:

1. Miejsce:  Aleja Wyścigowa 4B, Warszawa - Mokotów

Mieszkanie nr 85 - 8 piętro

oraz/lub mieszkanie obok - 7 piętro; mieszkanie nr 65 - 6 piętro.

Czas: kwiecień 2019 r.

Zapraszam każdego!

Wcześniej:

1.  Po przeprowadzeniu się do hotelu - z uwagi na opisywane w mediach społecznościowych i na stronie działania - Platinum Hotel & Residence Wilanów (Ledóchowskiej 12) udostępnił/potwierdził moje dane i pokój pod/ obok mojego. 

Miejsce: Platinum Hotel & Residence, ul. Ledóchowskiej 12, Wilanów, Warszawa (obok Medicover Szpital).

Czas: marzec 2019 r.