KONTAKT


Każdą osobę, która nie znalazła odpowiedzi na swoje pytania, mającą wątpliwości w stosowaniu prawa, dotkniętą przestępstwem stalkingu, która chciałaby się podzielić swoją historią lub mającą informacje dotyczące mojej sprawy, które mogłyby mi pomóc w zidentyfikowaniu jak największej ilości osób ze środowiska mojego stalkera lub informacji przez niego rozpowszechnianych, zapraszam do kontaktu.


Proszę każdego, ktoś jest w posiadaniu wiedzy lub screenów z portali społecznościowych, innych mediów z opisem mojej sprawy, opisami sporządzanymi przez przestępców i przez środowisko mojego stalkera lub innych informacji mogących mi pomóc (w tym powielanych oszczerstw) oraz przyczynić się do szybkiego końca sprawy lub stanowiących kolejny materiał dowodowy o przesłanie, nawet anonimowo! Wszystkie dotychczasowe wiadomości, są niezwykle pomocne i cenne.


Szukam również rzetelnego prawnika (mimo pomocy tych, wybranych przypadkowo z internetu, do spraw z oskarżenia prywatnego), który pomoże mi doprowadzić sprawę do końca. Bardzo poważne pod kątem prawnym i zdrowotnym! Pracę adwokatów z wyboru można ocenić w poszczególnych zakładkach działu: PRAKTYKA - Moje postępowania. Liczę, że skany z poszczególnych postępowań będę mogła szybko usunąć, z powodu reakcji organów ścigania i zakończenia sprawy. 

Dziękuję! Napisz wiadomość poniżej lub na stalking24.com@gmail.com

SKONTAKTUJ SIĘ