AKTUALNIE:  WARSZAWAZ uwagi na brak reakcji organów ścigania przestępcy wspierający mojego stalkera, od lata 2016 roku, od ul. Liściastej w Krakowie, po:

- piśmie i wznowieniu spraw przez Prokuraturę Krajową (postępowań, wcześniej utrzymanych w mocy przez sąd);

- pismach do fundacji zajmujących się stalkingiem, gdzie podałam swój adres;

- pismach do RPO i wystąpieniu Rzecznika Praw Obywatelskich - w których podałam swój adres zamieszkania w Krakowie (ul. Liściastą); 

kontynuują działania w Warszawie, poprzez śledzenie, grożenie, spełnianie gróźb (m.in. przez tego, który na korytarzu w budynku przy wejściu do  kancelarii Czyżewskiej, gdzie pracowałam, "walczył do końca" itd., "wyrównywał rachunki i spłacał dług"). Informacje jakie aktualnie otrzymuję świadczą o angażu osób powiązanych z SO Sołtysińską oraz współwłaścicielem sieci sklepów OCHNIK jak i Chmurą.BARDZO POWAŻNE !
Po lewej zdjęcie jednej ze stron znanego i cenionego kometarza do prawa nieruchomości pod red. G. Bieńka i S. Rudnickiego. Podobnie jak w każdyn komentarzu do Kodeksu Cywilnego / Karnego, tak i tu przy prawie sąsiedzkim Stanisław Rudnicki pisze o możliwości odebrania właścicielowi praw do lokalu z powodu przekroczenia stopnia natężenia fal elektromagnetycznych.
Wiele spraw sądowych dotyczy nielegalnego używania urządzeń emitujących promieniowanie elektromagnetyczne (np. poprzez używanie sprzętów radiowych -np. służących do podsłuchu, używanych przez wojsko do odstraszania zwierzyny w lesie itd.; emitujących bardzo niskie / wysokie czestotliwości; emitujących promieniowanie elektromagnetyczne jonizujące lub inne sprzęty zagrażające zdrowiu i życiu człowieka).
Jest to powszechne zjawisko, znane zarówno w sprawach karnych oraz w następstwie spraw karnych - sprawach cywilnych (patrz: portal orzeczeń sądów powszechnych). Długotrwałe używanie urządzeń o bardzo niskiej częstotliwości prowadzi do chorby mikrofalowej, która może skończyć się śmiercią człowieka (obecnie z uwagi na ogromy ból nie stosuje się promieniowania mikrofalowego do eutanazji zwierząt). 

Ponadto:

Liczne wiadomości z groźbami i wyzwiskami.

Śledzenie, stanie pod blokiem, sklepem, napad na klatce schodowej - gdzie zareagowali sąsiedzi, a sprawca uciekł.

Rozpowszechnianie oszczerstw, pomówień i kłamstw przez wynajęte grupy hejterów, tak by mój stalker mógł "wyjść z twarzą".

Używanie urządzeń radiowych do podsłuchu, emitujących bardzo niskie częstotliwości - potwierdzone w profesjonalnym pomiarze i na licznych filmach z mieszkania. Podobnych urządzeń używają detektywi, służby specjalne, wojsko np. do odstraszania zwierzyny w lesie, urządzenia są ciężkie, mogą być nawet wielkości walizek. Niskie częstotliwości (promieniowanie mikrofalowe) powodują uczucie zimna, drętwienie skóry, bóle i zawroty głowy, senność; wysokie częstotliwości - pieczenie skóry, ciepło. Przy długim stosowaniu zmiany są widoczne w badaniach obrazowych i powodują znaczące szkody zdrowotne (choroba mikrofalowa), skutki odczuwalne są na co dzień, a nie tylko w wynikach badań.

Używanie urządzeń / lamp / emitujących promieniowanie elektromagnetyczne jonizujące, potwierdzone na dozymetrach i liczniku Geigera. 
- Kasowanie haseł  do e-maili i serwisów prawniczych, skasowanie adresu mailowego, włamania na konta społecznościowe, włamanie na OLX i skasowanie danych etc.

Wynajmowanie detektywów i innych "pomocników" chodzących po mieście. Ostatni przykład z Krakowskiego Przedmieścia, gdzie detektyw zaczepił mnie na ulicy, próbował wymusić podanie ręki, objęcie, kiedy usłyszał, że ma odejść rzucił kilka obelg i kontynuował, uciekł, kiedy zorientował się, że podeszłam do straży miejskiej, która nie zdążyła go dogonić. Skąd wiem, że to detektyw? Polubił moje zdjęcie na Instagramie, gdzie tytułował się detektywem. Na Skierniewickiej, też pojawiła się "grupa detektywów" przebranych za robotników, a potem pojawiły się ataki. Podobnie jak pojawienie się na Skierniewickiej niejakiego "Andrzeja", który błagał o pomoc w zakupie mieszkania, a opisanego przeze mnie na Instagramie w poście z maja 2018 roku, a który to okazał się kolejną podstawioną osobą, o której środowisko mojego stalkera (rodzina policjantów z podbydgoskiej miejscowości opowiada, powielając wymyślone przez siebie baśnie, co jednoznacznie wskazuje tożsamość przestępców i osób zaangażowanych, gdzie w świetle nagrań, zdjęć nie ma mowy o jakimkolwiek przedawnieniu w stosunku do Michała R. i opisanych osób). Numer telefonu i samochód  (granatowy SUV, Lexus, stary) "Andrzeja" u organów ścigania, będzie również na stalking24.com razem z łysym brodaczem (brunet, ok. 165-170, ok. 35 lat), który pojawia się przy podstawianiu "słupów".

Podstawianie rzekomych "sobowtórów", również tych samych w różnych lokalizacjach, choć do sobowtórów bardzo dużo brakuje, lub tych samych ludzi czekających na moje wyjście (z biura, uczelni, mieszkania)  i wlepiających wzrok, zdjęcia z różnych lokalizacji stanowią materiał dowodowy, kogo mieli naśladować nie mam pojęcia.

Podstawianie "ochrony" w różnych konfiguracjach, zdjęcia "kryminalnych" również dołączone do zawiadomień. Część "kryminalnych" też dała o sobie znać na Instagramie, tyle tylko, że to nie jest zabawa. Dowodem są zdjęcia.


Zabezpieczyć dane informatyczne i telekomunikacyjne może tylko policja (wysyła 1 pismo do operatora) na wniosek prokuratury, co jest kluczowe przy wysyłaniu gróźb, maili, smsów, zakładaniu profili w internecie, podszywaniu się i wiele innych etc. Stanowi to pierwszą, główną, fundamentalną czynnością do wykonania przy przestępstwie z art. 190a §2 i §1 KK, bez względu na to czy się komuś to podoba czy nie!


Ponadto (lipiec - październik 2019):
- zabezpieczone są nagrania opisanych osób z (działu Mój stalker), wykrzykujących pod oknami powielane bzdury i oszczerstwa wraz z nazwiskami.
- wiadomości mailowe, które nie pozostawiają wątpliwości, co do wskazanych osób i innych


LICZNE GROŹBY ŚMIERCI (POZA OBELGAMI) W WIADOMOŚCIACH, 

GROŹBY ZASTRZELENIA / 

GROŹBY POBICIA / GROŹBY SPANIA ETC.
Opisane działania przybierają na sile, podobnie jak groźby. Stan zdrowia jest poważny (w każdej chwili mogę stracić przytomność, a skutki promieniowania mikrofalowego oczuwalne są 24h/dobę przez silne zawroty i bóle głowy), zmiany potwierdzone są w kilku  MRI  głowy, gdzie przy porównaniu widać skutki promieniowania mikrofalowego podobnie jak w wynikach morfologii oraz licznych badaniach przeprowadzonych podczas pilnych pobytów w szpitalu na przestrzeni ostatnich 2 lat (na podstawie nagłych i bardzo złych wyników badań). Skutki są bardzo mocno odczuwalne codziennie, co uniemożliwia normalne, codzienne funkcjonowanie !SZUKAM OSÓB,

KTÓRE MOGĄ POMÓC I DOPROWADZIĆ DO PODJĘCIA

CZYNNOŚCI PRZEZ POLICJĘ !

STAN ZDROWIA JEST POWAŻNY!PO KOLEJNYM UŻYCIU SPRZĘTU RADIOWEGO, EMITUJĄCEGO PROMIENIOWANIE MIKROFALOWE - PILNY POBYT W SZPITALU, CO BYŁO OD RAZU ODCZUWALNE I CO POTWIERDZIŁY WYNIKI BADAŃ (M.IN. morfologia i EKG)

Jak pokazują zamieszczone skany z postępowań, nie jestem w stanie przebić się przez kolokacje rodzinne zarówno na policji (klan rodziny policjantów) jak i w prokuraturze, co powoduje, że przestępcy są bezkarni. Przykład chociażby tu:


WSZELKIE POMOCNE INFORMACJE, KTÓRE PRZYCZYNIĄ SIĘ DO SZYBKIEGO

KOŃCA SPRAWY


MOŻNA PRZESŁAĆ ANONIMOWO PRZEZ


FORMULARZ KONTAKTOWY LUB NA ADRES E-MAIL,

BARDZO POWAŻNE !


Uwaga:

Sędzia SSR MICHAŁ KURKIEWICZ Warszawa Żoliborz odmawia m.in.:
- PRZESŁUCHANIA NA KOMISARIACIE POLICJI, złożenia materiału dowodowego
- PRZEDSTAWIENIA DOKUMENTACJI ZDROWOTNEJ, która w tej chwili jest kluczowa wraz z opiniami lekarzy
- ZABEZPIECZENIA MONITORINGU
- DANYCH INFORMATYCZNYCH/ TELEKOMUNIKACYJNYCH
- DOKONANIA CZYNNOŚCI SPRAWDZAJĄCYCH - co zostało ujęte m.in. w zażaleniu z lipca 2017, dział: AKTA WARSZAWA.


Po prawomocnym postanowieniu Kurkiewicza, obecnie odmawia mi się przesłuchania (POLICJANT NA KOMISARIACIE ODMAWIA przyjęcia zawiadomienia, twierdzi, że spisze notatkę z odmowy), przedstawienia dowodów, w tym dokumentacji medycznej, zabezpieczenia monitoringu i wielu innych. Kurkiewicz jest bezkarny, po wysłaniu pisemnego zawiadomienia jest odmowa podjęcia czynności przez POLICJĘ!

Stan zdrowia jest poważny, w każdej chwili może skończyć się tragicznie, liczne groźby, niszczenie mienia widoczne na zdjęciach, napad, usiłowania włamań i inne, działania są coraz bardziej agresywne. Nie jestem w stanie przebić się przez znajomości na policji. Liczne wiadomości jakie otrzymuję każą wiązać sprawę z przestępcami z Krakowa i zamieszanymi w to policjantami. Bardzo poważne, nie jestem w stanie sama zrobić nic więcej (poszły sprawy przeciwko Polsce do ETPC i innych instytucji międzynarodowych, RPO, PG itp. - w efekcie i tak POLICJA ODMAWIA PODJĘCIA CZYNNOŚCI !, w Warszawie szczególnie po prawomocnym postanowieniu Kurkiewicza, który każe składać zniesławienia za liczne groźby, napady, próby włamania, niszczenie mienia, rzucanie jajkami, malowanie drzwi, rozbijanie butelek i ODMAWIA PRZESŁUCHANIA itd. To jest absolutny skandal, zgodnie z przepisami prawa - tu chociażby dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2012/29/UE jest to obowiązek państwa,  Kurkiewicz nie powinien sprawować funkcji sędziego w ogóle, ten człowiek był opisywany w mediach wcześniej).